WYKŁADOWCY

Piotr Rzeczkowski

Małgorzata Maykut

Agata Koschmieder

Anna Lewandowska

Marta Podbielska

Anna Czyżykiewicz

Agnieszka Tomaszewska

Barbara Pogorzelska-Gac

Iwona Obroślak

Michał Zabielski

Alina Dębowska

Joanna Tomaszycka

Angelika Trostowiecka

Ewa Krajewska-Wojtulewicz

Malwina Musialska

Marta Krasowska

Anna Kucharzyk

Anna Mrugalska

Konrad Fado

Ewelina Krasoń

Wiola Mężyńska

Katarzyna Duszyńska

WSPÓŁPRACA PEDAGOGICZNA


Remigiusz Dziewulski – charakteryzator i ekspert ds. wizerunku, wieloletni wykładowca, szkoleniowiec i trener, specjalista w dziedzinie statycznych efektów specjalnych i perukarstwa, juror w konkursach makijażu w Polsce i zagranicą, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego i medialnego, producent modowych i charakteryzatorskich sesji zdjęciowych, wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Ewa Braun – wybitny scenograf o sławie międzynarodowej, laureatka OSCARA (HOLLYWOOD, USA) za dekoracje do filmu “Lista Schindllera”, wieloletni wykładowca, szkoleniowiec i trener (PWSF,TViT w Łodzi, MSD w Warszawie, MSR A. Wajdy), specjalista w dziedzinie historii stylów, ekspert i krytyk w dziedzinie scenografii oraz dekoracji filmowej, telewizyjnej i teatralnej

Katarzyna Wilk – utalentowana charakteryzatorka młodego pokolenia, autorka charakteryzacji do czołowych polskich telewizyjnych produkcji serialowych, reklamowych i filmowych, specjalistka w dziedzinie efektów specjalnych, wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Piotr Parvi – znany fotograf, wieloletni wykładowca, szkoleniowiec i trener, specjalista o sławie międzynarodowej ds. fotografii cyfrowej i komputerowych technik obróbki obrazu (SONY Polska), wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Kasja Michorowska – wybitna stylistka i kostiumograf, specjalista w dziedzinie kostiumu scenicznego, filmowego i teatralnego, projektantka mody.

Małgorzata Lewińska – znana aktorka młodego pokolenia, wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Marija Jurović – legendarna słoweńska charakteryzatorka telewizyjna i filmowa, autorka charakteryzacji do czołowych produkcji na terenach byłej Jugosławii, specjalistka w dziedzinie odmładzania i postarzania oraz makijażu telewizyjnego w technice High Definition oraz 3D, autorka wielu publikacji z dziedziny charakteryzacji, wieloletni wykładowca i trener (TV Slovenija w Ljubljanie, MSD w Warszawie).

Anna Jabłońska – znana charakteryzatorka i wizażystka, specjalista w dziedzinie efektów specjalnych i odlewów, autorka charakteryzacji do czołowych polskich telewizyjnych produkcji serialowych i produkcji show telewizyjnych, doświadczony wykładowca (MSD w Warszawie).

Kinga Frydrysiak – doświadczona wizażystka, charakteryzatorka, stylistka i kosmetyczka, autorka charakteryzacji do licznych produkcji reklamowych i modowych, współpracuje z czołowymi magazynami prasowymi, właścicielka salonu kosmetycznego i studia wizażu Laboratorium Natury, wieloletni wykładowca (MSD w Warszawie).