WYKŁADOWCY

Piotr Rzeczkowski

Małgorzata Maykut

Dąbrówka Potowska

Joanna Korecka

Michał Zabielski

Anna Kobalczyk

Krzysztof Ostrzeszewicz

Ewa Krajewska-Wojtulewicz

Wiola Mężyńska

Katarzyna Duszyńska

Konrad Fado

Justyna Koczara

Rafał Mulczyk

Malwina Musialska

Anna Mrugalska

Patrycja Andrzejewska

Monika Dzięcioł

WSPÓŁPRACA PEDAGOGICZNA


Remigiusz Dziewulski – charakteryzator i ekspert ds. wizerunku, wieloletni wykładowca, szkoleniowiec i trener, specjalista w dziedzinie statycznych efektów specjalnych i perukarstwa, juror w konkursach makijażu w Polsce i zagranicą, specjalista w dziedzinie marketingu politycznego i medialnego, producent modowych i charakteryzatorskich sesji zdjęciowych, wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Ewa Braun – wybitny scenograf o sławie międzynarodowej, laureatka OSCARA (HOLLYWOOD, USA) za dekoracje do filmu “Lista Schindllera”, wieloletni wykładowca, szkoleniowiec i trener (PWSF,TViT w Łodzi, MSD w Warszawie, MSR A. Wajdy), specjalista w dziedzinie historii stylów, ekspert i krytyk w dziedzinie scenografii oraz dekoracji filmowej, telewizyjnej i teatralnej

Katarzyna Wilk – utalentowana charakteryzatorka młodego pokolenia, autorka charakteryzacji do czołowych polskich telewizyjnych produkcji serialowych, reklamowych i filmowych, specjalistka w dziedzinie efektów specjalnych, wieloletni współpracownik Marii Ewy Dziewulskiej.

Agata Koschmeider – projektantka mody.Współpracowała m.in. z Arkadiusem, Patricią Field (Sex w wielkim mieście, Diabeł ubiera się u Prady), Erickson Beamon ( które m.in. pracują dla Lady Gaga), współtworzyła kostiumy do głośnej inscenizacji Don Giovanniego w Warszawie i Los Angeles w reż. M. Trelińskiego.

Anna Lewandowska – legendarna polska charakteryzatorka. Pracowała z najwybitniejszymi polskimi reżyserami tj.: Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Juliusz Machulski, Stanisław Różewicz, Jacek Bromski, Marek Piwowski, Witold Leszczyński, Andrzej Domalik, Anna Sokołowska i Goran Paskaljević (była Jugosławia). Autorka charakteryzacji w kultowych serialach „Janosik” i „Klan

Joanna Tomaszycka – wizażystka, charakteryzatorka. Związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Bierze udział w wielu festiwalach teatralnych na całym świecie, współpracując z najlepszymi reżyserami teatralnymi, m.in. Krystianem Lupą. Współpracuje przy tworzeniu programów telewizyjnych, tworząc charakteryzacje i stylizacje w “Zdrowiu na widelcu” i ” Grzeszkach na widelcu” oraz “Beauty inspektorze”.

Marta Krasowska – wizażystka, charakteryzatorka. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym oraz Teatrem IMKA, jest także członkiem zespołu współtworzącego charakteryzacje i makijaże  programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tworzy makijaże dla magazynów modowych i sesji zdjęciowych.

Ewelina Krasoń – charakteryzatorka i wizażystka. Doświadczenie zdobywała w Make Up For Ever Academy im. Luc Besson w Paryżu pod okiem światowej sławy wizażystów i beauty influenserów takich jak: Linda Hallberg, James Vincent, Einat Dan czy Enrique Pena Remacho. Uczestniczyła w wielu pokazach mody czy sesjach zdjęciowych, tworząc edytoriale m.in. dla Elle Russia.   Specjalizuje się w makijażu beauty, ale bliskie jej sercu są również makijaże kreatywne, artystyczne i awangardowe.

Iwona Obroślak – charakteryzatorka. Niezwykle uzdolniona młoda charakteryzatorka która jeszcze będąc w szkole pracowała w Teatrze Komedia. Ma za sobą doświadczenie w pracy przy dużych produkcjach telewizyjnych jak np. Mam Talent,  Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Marta Podbielska – wizażystka.  Autorka makijaży na okładki takich magazynów jak „Newsweek” i „Forbes”, jurorka Make up Fashion Awards 2014.  Sesje zdjęciowe min. Dla VICKS PL and UK, LOT Polish Airlines, ORANGE mobile, T­Mobile, ITAKA, BOLS, CAPITAN MORGAN rum

Agnieszka Tomaszewska – kostiumograf i scenograf. Stylistka. Absolwentka Central School of Speech and Drama, U. w Londynie. Twórczyni kostiumów do wielu filmów lub sztuk teatralnych takich jak „Angel” w reżyserii Martin Gauvreau, „Cztery Poziomo” reżyserii Konrada Niewolskiego, „ Trzy upadki świętego” w reżyserii Jacka Januszyka„Orfeusz i Eurydyka” w reżyserii Mariusza Trelińskiego w Teatrze Narodowym.

Alina Dębowska – fryzjerka gwiazd. Stylistka fryzur modowych i reklamowych młodego pokolenia, współpracuje z czołowymi fotografami, producentami video, miesięcznikami i teatrami oraz z topowymi markami odzieżowymi i projektantami