Wpisowe na wszystkie wydziały tylko 1499 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Uwaga! Wszystkie osoby niepracujące mogą uzyskać sfinansowanie nauki przez swój Urząd Pracy! O szczegóły pytaj w siedzibie Szkoły.

REKRUTACJA STUDIUM

Warunkiem przyjęcia do Studium jest wypełnienie ankiety personalnej oraz FORMULARZA zgłoszeniowego STUDIUM, przedłożenie świadectwa ukończenia szkoły średniej i wpłacenie zaliczki na poczet wpisowego w wysokości 700 zł na wybrany kierunek nauki.

1. W celu wpisania się na listę słuchaczy należy przesłać drogą elektroniczną FORMULARZ zgłoszeniowy STUDIUM ze strony www.dziewulscy.pl.
2. W terminie 3-ch dni od przesłania FORMULARZA zgłoszeniowego STUDIUM należy zadzwonić do Szkoły w celu dopełnienia formalności wynikających z procesu rekrutacji oraz wpłacenia zaliczki na poczet wpisowego w wysokości 700 zł.
3. Pozostałe 799 zł wpisowego należy uiścić do dnia 30 września b.r.

FORMULARZ zgłoszeniowy STUDIUM można również wypełnić osobiście w siedzibie STUDIUM.

Zapisy przyjmujemy przez cały rok do momentu zamknięcia list na poszczególne kierunki. Nabór trwa do końca września każdego roku. Zajęcia rozpoczynają od października.

STUDIUJ u nas BEZ MATURY i spełniaj swoje marzenia! Aby uczyć się w MSD wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.

 

REKRUTACJA AKADEMIA KOBIET 40+

Warunkiem przyjęcia do Studium jest wypełnienie ankiety personalnej oraz FORMULARZA zgłoszeniowego AKADEMIA KOBIET 40+ i wpłacenie zaliczki na poczet wpisowego w wysokości 700 zł na wybrany kierunek nauki.

1. W celu wpisania się na listę słuchaczy należy przesłać drogą elektroniczną FORMULARZ zgłoszeniowy AKADEMIA KOBIET 40+ ze strony www.dziewulscy.pl.
2. W terminie 3-ch dni od przesłania FORMULARZA zgłoszeniowego AKADEMIA KOBIET 40+ należy zadzwonić do Szkoły w celu dopełnienia formalności wynikających z procesu rekrutacji oraz wpłacenia zaliczki na poczet wpisowego w wysokości 700 zł.
3. Pozostałe 799 zł wpisowego należy uiścić do dnia 30 września b.r.

FORMULARZ zgłoszeniowy ADADEMIA KOBIET 40+ można również wypełnić osobiście w siedzibie Szkoły.

Zapisy przyjmujemy przez cały rok do momentu zamknięcia list na poszczególne kierunki. Nabór trwa do końca września każdego roku. Zajęcia rozpoczynają od października.

STUDIUJ u nas BEZ MATURY i spełniaj swoje marzenia! Dyplomantki, które okażą świadectwo ukończenia szkoły średniej otrzymują wraz z Certyfikatem Międzynarodowym również Świadectwo Ukończenia Szkoły Policealnej.

Aby zapisać się na AKADEMIĘ KOBIET 40+ prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego – AKADEMIA KOBIET 40+.